Для поліпшення якості послуг ми використовуємо файли Cookies. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з політикою конфіденційності.
Квитки Розклад Маршрути Зупинки Оплата Питання Про нас Контакти Мобільна
версія

Квитки на автобус
В одну сторону
Туди і назад
Місто відправлення
Місто прибуття
Дата відправлення

Автобусний маршрут Берн — Харьков

Берн
Цюрих
Винтертур
Ст. Галлен
Ульм
Аугсбург
Мюнхен
Нюрнберг
Байройт
Варшава *
Ковель
Луцк
Ровно
Житомир
Киев *
Полтава
Харьков
* - Пересадка в Варшава, Киев

Автобус за маршрутом Берн — Харьков формується і починає свій рух в місті Берн за адресою: Schützenmattstr., Bern. Автобус зупиняється для посадки і висадки пасажирів в наступних містах: Цюрих, Винтертур, Ст. Галлен, Ульм, Аугсбург, Мюнхен, Нюрнберг, Байройт, Варшава, Ковель, Луцк, Ровно, Житомир, Киев, Полтава.

Пересадка: У місті Варшава (Aleje Jerozolimskie 144, Warszawa) пасажири пересідають на автобус, що прямував за маршрутом Варшава - Киев.

Пересадка: У місті Киев (Автостанція "Видубичі", Залізничне шосе, 10А, Киев) пасажири пересідають на автобус, що прямував за маршрутом Киев - Харьков.

На маршруті використовуються комфортабельні автобуси.
В автобусах є кондиціонер, телевізор, хімічний туалет. Більшість автобусів обладнано також електричними розетками, бездротовим інтернетом і мультимедійними пристроями.
Кожні 4 години автобус робить зупинку на спеціалізованих стоянках. Тривалість стоянки автобуса від 15 до 30 хвилин. Більшість стоянок на маршруті Берн - Харьков обладнані пунктами харчування.

Автобусний маршрут завершується в місті Харьков. Місце прибуття автобуса: Автостанция "Привокзальна", ул. Евгена Котляра 11, Харьков.

2006 – 2024 © EURO-BILET
Розклад і продаж квитків на автобуси
Телефон в Україні: +380 914 81 9033
Телефон в Німеччині: +49 5321 388 9033
Зателефонувати по Skype
Способи оплати