Для поліпшення якості послуг ми використовуємо файли Cookies. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з політикою конфіденційності.
Квитки Розклад Маршрути Зупинки Оплата Питання Про нас Контакти Мобільна
версія

Квитки на автобус
В одну сторону
Туди і назад
Місто відправлення
Місто прибуття
Дата відправлення

Автобусний маршрут Берн — Санкт-Петербург

Берн
Цюрих
Винтертур
Ст. Галлен
Ульм
Аугсбург
Мюнхен
Нюрнберг
Байройт
Варшава
Остров Мазовецкa
Белосток
Августов
Сувалки
Марьямполе **
Каунас
Паневежис
Рига *
Валмиера
Тарту
Нарва
Санкт-Петербург
* - Пересадка в Рига
** - Можлива пересадка в Марьямполе

Автобус за маршрутом Берн — Санкт-Петербург формується і починає свій рух в місті Берн за адресою: Schützenmattstr., Bern. Автобус зупиняється для посадки і висадки пасажирів в наступних містах: Цюрих, Винтертур, Ст. Галлен, Ульм, Аугсбург, Мюнхен, Нюрнберг, Байройт, Варшава, Остров Мазовецкa, Белосток, Августов, Сувалки, Марьямполе, Каунас, Паневежис, Рига, Валмиера, Тарту, Нарва.

Пересадка: У місті Рига (Prāgas iela 1, LV-1050 Riga) пасажири пересідають на автобус, що прямував за маршрутом Рига - Санкт-Петербург.

Можлива пересадка: У місті Марьямполе (ул. Stoties 2, Марьямполе) можлива пересадка на інший автобус. Імовірність пересадки залежить від наповненості автобуса Берн - Санкт-Петербург і паралельних автобусних маршрутів, які прямують до міста Санкт-Петербург.

На маршруті використовуються комфортабельні автобуси.
В автобусах є кондиціонер, телевізор, хімічний туалет. Більшість автобусів обладнано також електричними розетками, бездротовим інтернетом і мультимедійними пристроями.
Кожні 4 години автобус робить зупинку на спеціалізованих стоянках. Тривалість стоянки автобуса від 15 до 30 хвилин. Більшість стоянок на маршруті Берн - Санкт-Петербург обладнані пунктами харчування.

Автобусний маршрут завершується в місті Санкт-Петербург. Місце прибуття автобуса: 198095 Набережная Обводного канала, 36.

2006 – 2024 © EURO-BILET
Розклад і продаж квитків на автобуси
Телефон в Україні: +380 914 81 9033
Телефон в Німеччині: +49 5321 388 9033
Зателефонувати по Skype
Способи оплати